درباره گروه صنعتی ماموت

در
دسته بندی ها: نشانه گذاری

درباره ماموت
تاریخچه ماموت
گروه صنعتی ماموت از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه تولیدانواع تریلر و ساندویچ پانل در زمینی به مساحت 2 هكتار آغاز نمودو اكنون پس از گذشت دو دهه فعالیت مستمر به عنوان تخصصی ترین تولید كننده انواع تریلر ، كاربری های تجاری و ساندویچ پانل خانه های پیش ساخته و كانكس در خاورمیانه شناخته می شود. اخذنمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اسكانیا در ایران موجب گســترش فعالیت های گروه صنعتی ماموت به حوزه های خودروهای تجاری گردید ، كسب رتبه اول رضایتمندی مشتریان طی چهار دوره متوالی مبین توفیق ما در این زمینه است هدف ما در گروه ماموت این است كه در((كار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با كیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع كانكس های مسكونی و كارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین كشنده ها و كامیون های اسكانیا می باشد .

گروه صنعتی ماموت
گروه صنعتی ماموت

هدف ما در گروه ماموت این است كه در((كار خود بهترین باشیم))و این امر راه گشای ما درطراحی و تولید محصولاتی متمایز از جمله با كیفیت ترین و امن ترین تریلرها،مقاوم ترین ساندویچ پانل ها، انواع كانكس های مسكونی و كارگاهی، اتاق های ایزوله و اتاق های حمل بار، سازه های سنگین فلزی و سوله و همچنین كشنده ها و كامیون های اسكانیا می باشد كارخانه ماموت در دبی امارات نیز به عنوان بزرگترین كارخانه بتن دنیا و كارخانه سازه ماموت واقع در كرج و كارخانه تولید اسكانیا واقع در كاسپین قزوین و همچنین از كارخانه قطعات پیش ساخته بتن مهرسا در بم نام برد.

سال ۱۳۷۵ – ۱۳۸۰
ماموت در سالهای ۱۳۷۵ لغایت ۱۳۷۶ تصمیم به توسعه سالن های تریلر سازی و ایجاد بخش هایی مانند شات پلاست و سالن رنگ و قسمتی از سالن مونتاژ نهای تریلر جهت انجام بهتر روند تولید گرفت بعد از انجام این پروسه جهت تكمیل سبد محصولات طی سالهای ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۰ با انجام مطالعات دقیق و استفاده از تكنولوژی روز دنیا تولید انواع تریلرهای سنگین كمرشكن ، كمپرسی ، ماشین بر و تریلرهای كفی لبه دار و تریلرهایی خاص و همچنین تولید کانکس های مسکونی واداری و اتاق های حمل باری پانلی ( آشپزخانه سیار و نانوای سیارو…) را آغاز نمود. همچنین برای اولین بار در كشور سالن های مجهز جهت گارانتی محصولات تولیدی نیز ایجاد گردید.

گروه صنعتی ماموت
گروه صنعتی ماموت

سال ۱۳۸۰ – ۱۳۸۵
طی سال های ۱۳۸۰ لغایت ۱۳۸۲ ماموت روند روبه رشد خود را ادامه داد و با ورود به صنعتی جدید به راه اندازی تولید انواع سازه و سوله و استراكچر های فلزی اقدام ورزید و همینطور در سال های ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۵ نسبت به تكمیل روند توسعه و كامل تر شدن محصولات در پخش حمل و نقل كشور نسبت به راه اندازی خط تولید تریلر تانكر با مدرنترین دستگاه های روز دنیا گرفت .

سال ۱۳۸۵ – ۱۳۹۰
در سال ۱۳۸۵ با ورود شركت ایرانسل به ایران ماموت بعنوان شركتی توانمند كه توان انجام ساخت و تولید انواع شلتر های مخابراتی و كانكس های سنگین و راه اندازی سایت های مخابراتی را دارد جهت همكاری با ایرانسل انتخاب گردید و تا سال ۱۳۸۸ ساخت و تجهیز كلیه سایت های مخابراتی ایرانسل را باتمام رساند و تا به امروز نیز سرویس و نگهداری و خدمات سایت ها در كل كشور برعهده ماموت می باشد.
یكی از اتفاقات مهمی كه در سالهای۱۳۸۷ لغایت ۱۳۹۰ در پیشبرد توسعه ماموت و صنعت حمل و نقل كشور تاثیری بسزا داشت دریافت نمایندگی فروش و تولید انحصاری اسكانیا در ایران بود كه با ایجاد شركت ماموت دیزل و كارخانه تولید اسكانیا در كاسپین قزوین و ایجاد شبكه نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در ایران و همچنین تاسیس شركت هاگ بار بعنوان بازوی حمل و نقل گروه صنعتی ماموت و ارائه خدمات در این حوزه چه در داخل كشور و هم در سطح منطقه را می توان برشمرد.
علاوه بر این در سال ۱۳۹۰ سالن های كمرگ در مجتمع صنعتی ماموت ساخت و افتتاح گردید.

سال ۱۳۹۰ – ۱۳۹۳
از سال ۱۳۹۰ تا سال ۱۳۹۳ گروه صنعتی ماموت ضمن توسعه سالنهای مونتاژ اتاق‌های حمل بار و كانكس، خطوط تولید ساندویچ پانل را راه‌اندازی نمود و همزمان سالن‌های جدید جعبه‌سازی، فایبرگلاس و ساخت اتاق‌های ایزوله را به بهره‌برداری رساند. از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵ در مجتمع صنعتی ماموت جهت رفاه پرسنل سالن ورزشی سرپوشیده و مدرن احداث شد و همزمان نیز برای ارتقای دانش نیروهای فنی و مهندسی دانشگاه علمی كاربردی در این مجتمع تأسیس گردید.

گروه صنعتی ماموت
گروه صنعتی ماموت

سال ۱۳۹۳ – ۱۳۹۷
در سال ۱۳۹۴ گروه صنعتی ماموت جهت پیشبرد اهداف بلند مدت خود به عنوان یك گام مهم مجتمع صنعتی پیلسان را كه یكی از زیر مجموعه‌های گروه است، با هدف تولید و عرضه انواع كامیون، كشنده‌ و تریلرهای ارزان قیمت در بازار ایران تأسیس نمود. از آخرین اقدامات صورت گرفته می‌توان به توسعه سالن‌های تریلرسازی بر مبنای طرح U اشاره نمود كه منطبق با آخرین استانداردهای جهانی می باشد.